Skip to main content

KUS KOVU

nábytok | brány | ploty | prístrešky

Sme

štúdio BLACK LAB, ktoré sme založili v roku 2015 s cieľom pretaviť kreatívne návrhy/nápady do hmotnej podoby. Hlavným výrobným materiálom je kov, z ktorého tvoríme originálne a zmysluplné dizajny, konštrukcie či funkčné predmety. Jedinečný prístup Black labu spočíva v spájaní súčasného dizajnu s kvalitami tradičného remesla výsledkom čoho sú funkčné výrobky s precíznym detailom.

10+

Rokov skúseností

7200+

Hodín zvárania

Produkty

Zažite s nami BLACK LAB

Kontaktujete nás mailom, alebo telefonicky a dohodneme si obhliadku

1

Na začiatku procesu nám vysvetlíte vaše predstavy

2

Prejdeme si technické riešenie a rozmery

3

Načerpáme inšpirácie a pustíme sa do navrhovania

4

Pre lepšiu predstavu vám vieme ponúknuť 3D vizualizáciu

5

Po vzájomnom odsúhlasení sa presunieme do LABU a pustíme sa do výroby

6

Spoločne nájdeme čas vyhovujúci doručeniu alebo montáži

7

Napísali o nás

Recenzie

Ashraf Abouharb
Ashraf Abouharb
17. Máj, 2024
Very satisfied with the work , it was reliable and good quality , with attention to details It was done in reasonable time and good communication throughout Definitely would recommend black lab
Ján Surovčík
Ján Surovčík
13. Máj, 2024
Kvalitna praca a super pristup. Odporucam.
Michal Hloben
Michal Hloben
11. Máj, 2024
Firma mi už robila pár rôznych vecí ( už mám na mieru regál systém v troch dodávkach, dve brány na pozemku pri dome či jedálenský stôl a iné drobnosti ) a na ďalších sme dohodnutí, vždy super prácička, všetko na mieru podľa dohody a za rozumnú cenu s dodaním na klúč v stanovenej lehote. Za mňa palec hore, môžem iba odporučiť :)
Miloš Janíček
Miloš Janíček
11. Máj, 2024
Firmu BLACK LAB som oslovil niekoľko krát pre výrobu atypických a dizajnových produktov z kovu. Poznám ich už roky a vždy som ocenil seriózny prístup k práci a cenné rady ako návrh zlepšiť, alebo spraviť za prijateľnejšiu cenu. Určite odporúčam každému. Takto si predstavujem poctivú remeselnú výrobu, mňa zatiaľ nikdy nesklamali.....
martin lepej
martin lepej
10. Máj, 2024
Na základe dlhoročnej spolupráce, ako architekt, rozhodne odporúčam. Obzvlášť si cením Dominikov cit pre detail a ochotu odkonzultovať a zrealizovať atypické konštrukcie.